Sarajevo 96.5 MHz | Travnik 90.7 MHz | Zenica 87.7 MHz | Tuzla 95.4 MHz | Mostar 100.9 MHz | Bihać 99.1 MHz | Banja Luka 100.4 MHz

Kotor Varoš 91.6 | Fojnica 90.7 | Doboj 90.1 | Bužim 98.1 | Foča 101.7 | Stolac 88.7 | Višegrad, Goražde 95.9

Bugojno 100.1 | Sanski Most 102.2 | Bratunac 99.3 | Konjic 94.2 | Zavidovići 103.8 | Srebrenik 95.4

Slušajte uživo

Zmajevi savladali Lihtenštajn rezultatom 5:0

, Published in Magazin Featured

Nogometna reprezentacija BiH večeras je na stadionu „Bilino polje“ u Zenici savladala Lihteštajn rezultatom 5:0.

Nakon prvog poluvremena rezuklat je bio 1:0, a da bi samo devet minuta prije kraja naši reprezentativci su postigli i ostala četiri gola.

Golove su postigli Amer Gojak (11' i 89'), Haris Duljević (80'), Edin Džeko (85') i  Edin Višća (87').

Utakmica je igrana u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, tokom kojih je naša reprezentacija ostvarila pobjedu nad Armenijom, remi sa Grčkom, te upisala poraze od Finske i Italije.
Narednu utakmicu Zmajevi igraju u Armeniji 8. septembra, s početkom u 15.00 sati.

„U ciklusu od ove dvije utakmice, možemo razmišljati samo o pobjedama pa da, onda, u oktobru dočekamo set-meč lopte protiv Finske i Grčke“, izjavio je prije nekoliko dana selektor Robert Prosinečki.

Večerašnju utakmicu sudio je Glenn Nyberg iz Švedske, a pomoćnici su bili Daniel Wärnmark i Joakim Amri Nilsson. Četvrti sudija bio je Mohammed Al-Hakim.