Sarajevo 96.5 MHz | Travnik 90.7 MHz | Zenica 87.7 MHz | Tuzla 95.4 MHz | Mostar 100.9 MHz | Bihać 99.1 MHz | Banja Luka 100.4 MHz

Kotor Varoš 91.6 | Fojnica 90.7 | Doboj 90.1 | Bužim 98.1 | Foča 101.7 | Stolac 88.7 | Višegrad, Goražde 95.9

Bugojno 100.1 | Sanski Most 102.2 | Bratunac 99.3 | Konjic 94.2 | Zavidovići 103.8 | Srebrenik 95.4

Slušajte uživo

Veliki uspjeh Džumhura: Preko Baghdatisa izborio meč protiv Federera

, Published in Društvo

Bh. teniser Damir Džumhur napravio je veliki uspjeh plasiravši se u 3. kolo ovogodišnjeg Roland Garrosa gdje će za protivnika imati ponajboljeg tenisera svih vremena Rogera Federera.

Džumhur je danas u okviru drugog kola ostvario pobjedu nad Kipraninom Marcosom Baghdatisom pobjedom 3:1 u setovima.

Džumhur je poveo sa 2:0 u setovima (6:4 i 6:3), da bi Baghdatis u trećem smanjio prednost osvojivši set rezultatom 6:4. U posljednjem odigranom setu Džumhur je sa nekoliko odličnih poteza došao do pobjede savladavši protivnika u posljednjem setu rezultatom 6:2.

Dodajmo i to da je naš teniser je tokom utakmice imao odličnu podršku navijača koji su mu upućivali riječi podrške na našem jeziku.

U prvom kolu Džumhur je izbacio Youzhnya koji je predao meč nakon što je Damir poveo sa 2:0 u setovima.

Nadamo se da će Damir Džumhur u okršaju protiv Federera pružiti dobar otpor.