Sarajevo 96.5 MHz | Travnik 90.7 MHz | Zenica 87.7 MHz | Tuzla 95.4 MHz | Mostar 100.9 MHz | Bihać 99.1 MHz | Banja Luka 100.4 MHz

Kotor Varoš 91.6 | Fojnica 90.7 | Doboj 90.1 | Bužim 98.1 | Foča 101.7 | Stolac 88.7 | Višegrad, Goražde 95.9

Bugojno 100.1 | Sanski Most 102.2 | Bratunac 99.3 | Konjic 94.2 | Zavidovići 103.8 | Srebrenik 95.4

Slušajte uživo

Sportski mozaik: Poraz bh. selekcije od Španije – Igrači Real Madrida po 11. put prvaci Evrope

, Published in Najave Featured

Dragi slušaoci, kao što se i navikli ponedjeljkom u terminu od 15:30h, putem talasa radija BIR družimo se uz vijesti iz sporta i sportske teme.

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u prijateljskom susretu u švicarskom St. Gallenu poražena je od Španije sa 3:1. Strijelci za Špance, koji nisu nastupili u najjačem sastavu, bili su Nolito u 11. i 17. i Pedro u 90. minuti, dok je gol za BiH postiago Emir Spahić u 29. minuti.
Rezprezentacija BiH cijelo drugo poluvremenu igrala je sa igračem manje, nakon što je Spahić isključen u 44. miniuti zbog bespotrebnog udaranja protivničkih igrača.
Reprezentacijama BiH i Španije to je sedmi međusobni susret, a Španici su povećeli broj pobjeda na pet, dok su dva meča zavrešena bez pobjednika.
Pored  vijesti iz bh. reprezentacije danas u Sportskom mozaiku radija BIR govorimo o sljedećim temama: